Home / Opadłe Liście Wracają Do Korzeni! Ramos Wraca Do Sevilli

Opadłe Liście Wracają Do Korzeni! Ramos Wraca Do Sevilli

Po 18 latach Sergio Ramos ponownie założył Koszulka Sevilla FC . Pierwszą rzeczą, którą robię po powrocie, jest poproszenie fanów Sevilli o przebaczenie: „Jestem im coś winien i teraz czas wrócić”.

Ramos jest także winien swojemu zmarłemu przyjacielowi Puercie, więc kiedy Ramos podążył za hiszpańską drużyną po Puchar Europy i Puchar Świata, pokazał pamiątkową koszulkę byłego zawodnika Sevilli Puerty, a hiszpański numer 15 Ramosa Koszulka Piłkarska Reprezentacja ma również upamiętniać Puertę, który nosił tę koszulkę przed śmiercią.

Zaledwie kilka tygodni temu Ramos był nieskończenie blisko dołączenia do Ittihada, ponieważ Sevilla dała jasno do zrozumienia, że nie będzie brany pod uwagę. Jednak sytuacja się odwróciła. Finanse i napastnicy Sevilli nie napawają optymizmem, a seria trzech porażek w nowym sezonie stała się dla Ramosa szansą na powrót. Obecny Sewilla potrzebuje jego umiejętności i doświadczenia! Jednak fani Sevilli zawsze żywili skomplikowane uczucia do Ramosa, ale uczucia Ramosa do jego rodzinnego miasta i starych przyjaciół są prawdziwe. Ramos podkreślił, że zawsze będzie kibicem Sevilli. Czy zatem ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie?